Про нас

Наші продукти

Продукти ProtectAir можна використовувати вдома, у вітальнях, спальнях, кухнях і ванних кімнатах. ProtectAir вбиває 99,9% вірусів і бактерій в повітрі і на будь-яких поверхнях – пластиці, металі, дереві, тканинах і оббивці. Немає необхідності розпорошувати і протирати – ProtectAir випаровує газоподібний діоксид хлору послідовно і рівномірно у всіх областях кімнати. Коли газ вступає в контакт з вірусом або бактерією, він окисляє їх і негайно знищує. ProtectAir досягає кожного кута і продовжує дезінфікувати і очищати без будь-яких дій з вашого боку. Якщо в кімнату потрапляють нові віруси, вони теж відразу гинуть. Віруси і мікроби не розвивають стійкість до діоксиду хлору, тому немає необхідності збільшувати кількість або рівень концентрації для досягнення дезинфікуючого ефекту. З ProtectAir ймовірність зараження вірусами через повітря або при контакті з поверхнею значно знижується.

Основні переваги

Дихайте чистим повітрям з ProtectAir
ProtectAir безпечно знищує віруси

Забезпечує ваше здоров'я, дезинфікуючи повітря
навколо вас

Нейтралізує неприємні запахи в закритих приміщень, захищає від інфекцій, включаючи SARS, H1N1, вірус грипу, аденовірус, парагрип і інфекційні захворювання, включаючи стафілокок, ротавірус, менінгіт, пневмонія і багато іншого.

Ефективно усуває неприємні запахи в закритих приміщеннях з невеликим повітряним потоком або з вологістю, що викликає появу цвілі або грибка, таких як туалети, шафи і складські приміщення, кімнати для куріння, ліфти, сходові клітини та навіть автомобілі, човни, фургони та інші місця, де часто зберігається неприємний запах.

Контакти

Виробник HilaPharma LTD, Ізраїль

Напишіть нам