Питання / Відповідь

ProtectAir простий і зручний у використанні. Відкрийте срібний зовнішній пакетик. Вийміть внутрішній пакетик з активними інгредієнтами – не відчиняйте внутрішній пакетик! Вставляємо в пластиковий корпус. Закрийте пластиковий кожух. Поставте високо в кімнаті, в недоступному для дітей місці. Активний інгредієнт почне діяти негайно і буде активний близько місяця.

Діоксид хлору (ClO2) має безліч протимікробних застосувань в різних областях, включаючи рідину для полоскання рота і інші продукти гігієни порожнини рота; дезінфекція дитячих пляшечок; системи питної води та медичне обладнання. Діоксид хлору сильно відрізняється від будь-якої речовини (Cl), яке використовується в продуктах для дезінфекції, відбілювання та очищення. Антисептична функція хлору виробляє шкідливі для навколишнього середовища побічні продукти.

З іншого боку, діоксид хлору, як відомо, є екологічно чистим дезинфікуючим засобом.

ProtectAir і його активні інгредієнти призначені тільки для дезінфекції повітря в закритих приміщеннях. Не використовуйте його інакше.

ProtectAir призначений тільки для дезінфекції повітря в герметичних приміщеннях.

Protectair і його діюча речовина призначені тільки для знезараження повітря в закритих приміщеннях. Речовина випаровується в повітря і дезінфікує приміщення. Не використовуйте його інакше.

Діоксид хлору – це синтетичний матеріал, який десятиліттями використовувався в промисловості для очищення, дезінфекції та стерилізації. Нова формула ProtectAir включає уловлювання газу в твердій формі в гранулах або гелі, які мають механізм повільного вивільнення, що дозволяє контролювати і рівномірно випаруються з плином часу.

Немає необхідності в електриці, речовина повільно випаровується і позбавляє його від мікроорганізмів.

Речовина не має запаху. Крім того, він ефективний проти усунення неприємних запахів, більшість з яких виникає через організмів і їх виділень в повітря.

ProtectAir отримав схвалення Ізраїльського інституту стандартів. Він пройшов тестування на ефективність у провідній ізраїльській лабораторії Aminolabs і тестування на безпеку в Galit Laboratories. Активна речовина CLO2 визнано FDA, EPA, USDA і CE.

Гранули ProtectAir залишатимуться активними близько місяця після відкриття в приміщеннях до 18 квадратних метрів. ProtectAir Gel продезинфікує приміщення площею до 30 квадратних метрів. Для великих приміщень необхідно використовувати два або більше пристроїв.

Так багато. Ви можете побачити результати наших досліджень тут і зовнішні дослідження, опубліковані в рецензованих наукових журналах: тут, тут і тут.

Залишилися питання?

Контакти

Виробник HilaPharma LTD, Ізраїль

Напишіть нам