Як працює ProtectAir?

Постійне протирання і обприскування поверхонь далеко неефективно і не відповідає нашим повсякденних потреб в запобіганні інфекцій.

Нам потрібен всеохоплюючий механізм, який запобігатиме поширенню епідемії по її слідах, вбиваючи частки, що переносяться по повітрю.

ProtectAir, розроблений фахівцями з дезінфекції Hila Pharma LTD, підтримує чисту атмосферу 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ефективність

Діоксид хлору: активний інгредієнт ProtectAir CLO2 працює, розщеплюючи амінокислоти в мікроорганізмах, що вбиває бактерії і віруси. Його потужні окисні властивості дозволяють речовині швидко руйнувати білкові частини патогена, пригнічуючи адсорбцію вірусу і запобігаючи розмноженню вірусу і інфікування клітин.

Комплексна і надійний захист: дифузія і розширення молекул газу в повітрі може забезпечити ефективну і всеосяжну захист без мертвих кутів в закритих або напівзакритих просторах.

Безперервна робота: технологія уповільненої вивільнення дозволяє рівномірно і безперервно розподіляти активна речовина ProtectAir, перевершуючи традиційні високочастотні методи дезінфекції.

Нейтралізація запаху: ProtectAir пригнічує запахи, створювані мікроорганізмами, що розкладають органічні речовини.

Довгострокове використання: молекула діоксиду хлору окислюється з високою ефективністю, значно впливаючи на віруси навіть в дуже низьких концентраціях.

Безпека

Нешкідливий для людей і тварин: тварини і люди є еукариотическими клітинами. Таким чином, ферментна система знаходиться глибоко всередині клітинного шару і захищена мембраною, захищеної від потоку окислення.

Безпечне діюча речовина: CLO2 не відноситься до хлорним дезінфікуючих засобів і не містить хлорнуватисту кислоти, яка шкодить клітинам людини. На відміну від хлору, діоксид хлору не виробляє канцерогенних тригалометанів THM.

Дихайте чистим повітрям

Де використовується PROTECTAIR

Спальні

Гостьові кімнати

Лікарняні палати

Гардеробні

На кухні

В машині

Класи

Ресторани

Ванні кімнати

Профілактика краще лікування

ProtectAir ретельно дезінфікує приміщення, безпечно усуваючи віруси та інші патогенні мікроорганізми, що переносяться по повітрю, забезпечуючи вам безпечне, чисте і комфортне середовище.

Випробуйте новий рівень чистого повітря

Контакти

Виробник HilaPharma LTD, Ізраїль

Напишіть нам